Sinopsis

Medytacje i krótkie wypowiedzi powstae pod wpywem wewntrznej duchowej przemiany i inspiracji.

Episodios

 • Prawda o mnie

  Prawda o mnie

  16/12/2016 Duración: 07min

  "Jestem Synem Boga, całkowitym, uzdrowionym i doskonałym, jaśniejącym w odzwierciedleniu Jego Miłości. We mnie Jego stworzenie jest uświęcone i zapewniono mu życie wieczne. We mnie miłość jest doskonała, lęk niemożliwy, a radość panuje bez przeciwieństwa. Jestem świętym domem samego Boga. Jestem Niebem, w którym przebywa Jego Miłość. Jestem Jego świętą Bezgrzesznością, gdyż w mojej czystości mieszka Jego Własna". (Kurs Cudów, Książka Ćwiczeń)

 • Wszystko jest nowe!

  Wszystko jest nowe!

  08/12/2016 Duración: 11min

  Rzeczywistość nie jest statyczna. Jeśli chcesz doświadczyć Rzeczywistości, to pozwól w swoim umyśle na zmianę. Niech wszystko będzie w każdej chwili - w tej chwili - nowe. Bo takie jest, nawet jeśli sobie tego w pełni nie uświadamiasz. Pozwól sobie być nowym, a doświadczysz wolności i pokoju ponad ludzkimi zdolnościami pojmowania. Nie trzymaj się złudzenia przeszłości i swoich definicji siebie, a doświadczysz, kim naprawdę jesteś. Rozpoznasz, że twój umysł to nieskończony wszechświat stwarzania ponad formą i poza iluzorycznymi granicami czasu i przestrzeni.

 • Cud jest korektą

  Cud jest korektą

  07/12/2016 Duración: 05min

  Cud jest naprawą. W rzeczywistości niczego nie stwarza ani nie zmienia. Spogląda jedynie na zniszczenie i przypomina umysłowi, że to, co widzi, jest nieprawdziwe. (Kurs Cudów, Książka Ćwiczeń)

 • Jeden cel

  Jeden cel

  06/12/2016 Duración: 16min

  "Być uzdrowionym znaczy dążyć do jednego celu, ponieważ przyjąłeś tylko jeden i chcesz tylko jednego" (Kurs Cudów, Rozdział 12, VII)

 • Czas się obudzić

  Czas się obudzić

  06/12/2016 Duración: 13min

  "Nie przysięgaj, że umrzesz, święty Synu Boży! Zawierasz umowę, której dotrzymać nie możesz. Syn Życia nie może zostać zabity. Jest nieśmiertelny, tak jak jego Ojciec. Nie można zmienić tego, czym jest". (Kurs Cudów, Rozdział 29, VI)

 • Gdzie jest miłość

  Gdzie jest miłość

  05/12/2016 Duración: 10min

  Jakże długo szukałem miłości gdzieś tam. I okazało się, że nie ma jej tam. Ona jest tu. Bliżej niż moje serce. Jest Źródłem mojego Życia, istotą mojej świadomości i pełnią, której nie trzeba dopełniać, bo już jest pełna.

 • Czy mogę zaufać?

  Czy mogę zaufać?

  01/12/2016 Duración: 13min

  Zaufanie to źródło mocy, pokoju i miłości. Wystarczy, że zaufam, że Bóg jest, a lęk traci wszelkie pozory istnienia.

 • Koniec snu o szaleństwie

  Koniec snu o szaleństwie

  09/11/2016 Duración: 06min

  Skoro myśli, których jestem świadomy, nic nie znaczą, to świat, który przedstawia ich obraz, nie może mieć znaczenia. To, co leży u podstaw tego świata, jest obłąkane, i takie też jest to, co sam świat tworzy. Rzeczywistość nie jest obłąkana, a ja mam zarówno prawdziwe myśli, jak i obłąkane. Mogę zatem widzieć prawdziwy świat, jeżeli zwrócę się do moich prawdziwych myśli jako mojego przewodnika widzenia. (Kurs Cudów, fragment lekcji 53)

 • Szczęśliwy sen

  Szczęśliwy sen

  09/11/2016 Duración: 02min

  Szczęśliwy sen to stan umysłu, który wie, że śni i że w rzeczywistości jego Wola jest jednym z Wolą Boga. Szczęśliwy sen to zaproszenie dla Boga, aby mógł zrobić ostatni krok i zastąpić wszystkie złudzenia, łącznie ze złudzeniem szczęśliwego snu.

 • Znaleźć radość

  Znaleźć radość

  08/11/2016 Duración: 04min

  Krótka medytacja-inspiracja na temat radości jako naturalnego stanu istnienia.

Informações: