Piesp?le

Latvijas hokejisti cieš smagu sakāvi pret Vāciju. Nākamā spēle sestdien

Informações:

Sinopsis

Pasaules čempionātā hokejā Latvijas izlase sasniegusi grupu turnīra "ekvatoru" - četras spēles aizvadītas, trīs vēl priekšā. Vakar, 15. maijā, Latvijai ļoti svarīgā spēlē bezierunu zaudējums saviem tiešajiem konkurentiem Vācijai ar 1:8. Tas ir smagākais Latvijas zaudējums kopš 2018. gada turnīra, kad ar 1:8 nācās atzīt Somijas pārākumu. Vakar aina vēl pēc 1. perioda nebija tik slikta, lai arī Vācijai bija pārsvars, viņi bija vadībā vēl tikai 2:0 un no šāda rezultāta hokejā var atspēlēties ļoti ātri. Atspēlēšanos vācieši nepieļāva, 2. periodā aiz Latvijas vārtsargu mugurām nogādājot vēl piecas ripas. Latvijas labā goda vārti pasaules čempionātu debitantam Markusam Komulam. Spēli vērtē komandas kapteinis Kaspars Daugaviņš. Viņš, kā arī galvenais treneris Harijs Vītoliņš analizē, kā palīdzēt komandai saņemties nākamajām spēlēm.