Piesp?le

Pekinas studija. Kamaniņbraucēju starts veiksmīgs, bet bez medaļām

Informações:

Sinopsis

Vakar, 6. februārī, noslēdzās vīru kamaniņbraucēju sacensības. Līdz medaļai aizsniegties neizdevās: Latvijai piektā, septītā un 18.vieta. Olimpiskais debitants Raimo Vīgants vakar skiatlonā tika apdzīts par apli un klasificēts 52.vietā. Bet šodien, 7. februārī startēs Baiba Bendikaa biatlonā un kamaniņbraucējām pirmie divi braucieni. Hokeja izlasei šodien pārbaudes spēle pret Dāniju, beidzot komanda var trenēties pilnā sastāvā, jo no pašizolācijas atbrīvoti centra uzbrucējs Andris Džeriņš un Rodrigo Abols. Savukārt Norvēģija joprojām līdere medaļu kopvērtējumā. Kamaniņu braucējs Kristers Aparjods četru braucienu summā vakar  ieņēma piekto vietu, zelta medaļu izcīnīja vācietis Johannes Ludvigs. Septītajā vietā ierindojās Gints Bērziņš, savukārt Artūrs Dārznieks ieņēma 18.vietu. Aparjods pirms pēdējā brauciena bija ceturtais, mazāk nekā desmitdaļas attālumā no olimpiskās bronzas, bet pats kļūdījās un nespēja arī noturēt ceturto pozīciju. Viņš pats pēc sacensībām bija ļoti paškritisks. Uzklausām sportistu.