Self Made

Informações:

Sinopsis

Tere! Ja tere tulemast kuulama Self Made taskuhäälingut naistest, karjäärist, ettevõtlusest, sotsiaalmeediast ja üleüldiselt iseenda bossiks olemisest. Igas osas tutvustan teile mõnd innukat ja sihikindlat naist, üht #girlbossi, kes mingil moel innustab ka mind. Ühesõnaga, saan tuttavaks ägedate naistega ja jagan teiega seda, mida neil öelda on. Head kuulamist!

Episodios

 • 5. osa: Eeva Esse ajakirjandusest, eneseteostusest ja ERRist

  01/04/2017 Duración: 34min

  Seekordne osa võiks olla alapealkirjaga "head gümnaasiumi lõpueksamite kirjutamist ja siin on üks variant, kelleks sa saada võid". Rääkisime ERRi ajakirjaniku Eeva Essega tänapäeva ajakirjanduse tempost ja tema tööst ERRis. Võib-olla liigagi palju, sest ühe instituudi kasvandikena ja mõnes mõttes ka ühe eriala inimestena tahtsin isegi võimalikult palju tema kogemuste ja erialavaliku kohta teada. Kuigi lõppude lõuks oleneb kõik sellest, kui paksu nahaga, kui innukas ja südikas sa ise oled. Booonuspunktid neile, kes loevad ära, mitu korda Eeva koerake Mona end salvestamise jooksul kuuldavaks teeb! Nautige Eeva mõnusat rahulikku häält ja vastalanud kevadet!

 • 4. osa: Aljona Eesmaa ajaplaneerimisest ja enda töö armastamisest

  20/01/2017 Duración: 32min

  Selle saate jaoks intervjueerisin Aljona Eesmaad, kes on Eesti moemaastiku täielik multitalent. Üheksast viieni esindab ta Polhem PR showroomis ilu- ja moebrände, siis moetoimetab ajakirja Säde ning paljud teavad teda blogi Behind The Scenes PR Girl kaudu. Kui sellest veel väheks peaks jääma, siis hiljuti pani Aljona aluse moeuudiste portaalile Portail. Kuidas ta seda kõike teeb, peate juba saatest kuulama. Muu hulgas tuleb jutuks ka sotsiaalmeedia, puhkamine ning Rakvere, Tartu ja Tallinn. Aljona on musternäide "kes teeb, see jõuab" mõtteviisist ning sobib imehästi aasta esimese saate külaliseks. Head kuulamist! Kõik mõtted, tagasiside ja kriitika võite edastada näiteks Twitteris @PiiaO või Self Made saate Facebooki lehe kaudu.

 • 3. osa: Sandra Raju sportimisest ja iseenda tunnustamisest

  04/12/2016 Duración: 35min

  Tänases saates käisin külas Sandra Rajul - ta on treener, ta on väikestviisi triatleet ja ta on vist kõige positiivsem inimene, keda ma oma elus kohanud olen. Seega vist ei tule üllatuseks, et rääkisime spordist ja sportimisest, aga ka sellest, et iseennast tuleks oma saavutuste puhul vahel tunnustada, sest võltstagasihoidlikkuse taha peitumine võib hoopis vastupidiselt mõjuda. Sandra kiirgab motivatsiooni ja tema säravad silmad innukust ning ma loodan, et te olete pärast saate kuulamist sama positiivselt laetud, kui mina olin pärast seda vestlust. Head kuulamist! Igasuguse tagasiside ja kriitika võite edastada näiteks Twitteris @PiiaO või Self Made saate Facebooki lehe kaudu. Näiteks kas algusmuusika võiks olla midagi loungimat või kas muusika võiks taustaks mängida kogu vestluse jooksul. Või rääkige, kus ja millal te podcasti kuulate, seda oleks mul põnev teada!

 • 2. osa: Liisa Luts sotsiaalmeediast ja enesekindlusest

  11/11/2016 Duración: 29min

  Tere jälle! Seekordses osas olen külas Liisa Lutsul, keda võite teada tänu videoproduktsioonifirmale Mellow või tänavastiiliblogile Striitstail, aga kindlasti olete näinud tema pulmapilte, mis aasta alguses internetti vallutasid. Räägimegi pooltunni jooksul vabakutselise elust ettevõtjaks ümber lülitumisest, aga ka Instagramist, enda enesekindluse leidmisest ja sellest, miks on Eestis hea elada. Head kuulamist! Ja nagu ikka, tagasiside ja kriitika võite edastada näiteks Twitteris @PiiaO või Self Made saate Facebooki lehe kaudu.

 • 1. osa: Ülane Vilumets ettevõtlusest ja reisimisest

  21/10/2016 Duración: 36min

  Self Made podcast algab eesti ühe kõige ägedama noore ettevõtjaga! Ülane Vilumets on pannud aluse kolmele reisifirmale, mis kõik natuke muudavad seda, kuidas inimesed on harjunud reisima. Traveller Toursi giidid näitavad turistidele kõiki veidraid ja imelisi kohti Eestis, Like A Local linnakaardid juhatavad turistid kõige kihvtimate baaride-restode ja muuseumiteni Tallinnas ja Baltimaades ning Like A Local veebileht kogub ühtaegu nii populaarsust kui kohalike soovitusi üle maailma, ning aitab ränduritel iga linna elurütmi hoopis teistmoodi avastada. Olles müünud viis suve USAs raamatuid ja töötanud eduka personalijuhina, otsustas Ülane loobuda palgatööst ja asuda täiskohaga arendama enda ettevõtlikku poolt. Läbi katse-eksitus meetodi muidugi. Sellest teekonnast Self Made saate pilootosas juttu tulebki. Kõik mõtted, tagasiside ja kriitika võite edastada näiteks Twitteris @PiiaO või Self Made saate Facebooki lehe kaudu. Ülase top tip: "Ära raiska aega selle peale, et sa püüad end motiveerida. Sa kas tahad