Radiotetris - Inga Bele: Klgu Mks

Informações:

Sinopsis

Inga bele. Romna Klgu mks radiolasjums.

Episodios

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 19. lasījums

  30/12/2017 Duración: 47min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums 19 daļās. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. Piedalās: Anta Rugāte, Zane Aļļēna, Ainārs Ančevskis, Uldis Anže, Mārtiņš Brūveris, Raimonds Celms, Uldis Dumpis, Aija Dzērve, Gints Grāvelis, Mihails Karasikovs, Daiga Kažociņa, Pēteris Liepiņš, Inga Misāne, Kristaps Rasims, Klāvs Siliņš. Komponists: Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 19. daļa. (nobeigums).

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 18. lasījums

  29/12/2017 Duración: 51min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums 19 daļās. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. Piedalās: Anta Rugāte, Aija Dzērve, Uldis Dumpis, Gints Grāvelis, Juris Kalniņš, Kristaps Rasims. Komponists: Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 18. daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 17. lasījums

  28/12/2017 Duración: 51min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums 19 daļās. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. Piedalās: Anta Rugāte, Aija Dzērve, Gints Grāvelis, Juris Kalniņš, Inga Misāne. Komponists: Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 17. daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 16. lasījums

  27/12/2017 Duración: 50min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums 19 daļās. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. Piedalās: Anta Rugāte, Raimonds Celms, Gints Grāvelis, Juris Kalniņš, Mihails Karasikovs, Inga Misāne, Kristaps Rasims. Komponists: Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 16. daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 15. lasījums

  26/12/2017 Duración: 52min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums 19 daļās. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. Piedalās: Anta Rugāte, Raimonds Celms, Aija Dzērve, Gints Grāvelis, Juris Kalniņš, Pēteris Liepiņš, Zigurds Neimanis, Kristaps Rasims. Komponists: Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 15. daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 14. lasījums

  23/12/2017 Duración: 53min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums 19 daļās. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. Piedalās: Anta Rugāte, Uldis Anže, Mārtiņš Brūveris, Raimonds Celms, Gints Grāvelis, Mārtiņš Egliens, Juris Kalniņš, Daiga Kažociņa, Pēteris Liepiņš, Kristaps Rasims, Artis Robežnieks. Komponists: Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 14. daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 13. lasījums

  22/12/2017 Duración: 52min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums 19 daļās. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. Piedalās: Anta Rugāte, Zane Aļļēna, Ainārs Ančevskis, Uldis Anže, Raimonds Celms, Daiga Kažociņa, Pēteris Liepiņš, Inga Misāne. Komponists: Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 13. daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 12. lasījums

  21/12/2017 Duración: 54min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums 19 daļās. Ingas Ābeles romāns Klūgu mūks ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. Piedalās: Anta Rugāte, Ainārs Ančevskis, Mārtiņš Brūveris, Indra Burkovska, Raimonds Celms, Aija Dzērve, Gints Grāvelis, Juris Kalniņš, Pēteris Liepiņš, Inga Misāne, Zigurds Neimanis, Kristaps Rasims. Komponists: Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 12. daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 11. lasījums

  20/12/2017 Duración: 54min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums 19 daļās. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu  no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. Piedalās: Anta Rugāte, Raimonds Celms, Mārtiņš Egliens, Ulids Dumpis, Aija Dzērve, Gints Grāvelis, Juris Kalniņš, Zigurds Neimanis, Kaspars Pūce. Komponists: Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 11.daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 10. lasījums

  16/12/2017 Duración: 47min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums 19 daļās. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu  no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. Piedalās: Anta Rugāte, Ainārs Ančevskis, Gints Grāvelis, Juris Kalniņš. Komponists: Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 10. daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 9. lasījums

  15/12/2017 Duración: 54min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums 19 daļās. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu  no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. Piedalās: Anta Rugāte, Ainārs Ančevskis, Uldis Anže, Indra Burkovska, Aija Dzērve, Akvelīna Līvmane. Komponists: Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 9.daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 8. lasījums

  14/12/2017 Duración: 53min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums 19 daļās. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu  no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. Piedalās: Anta Rugāte, Mārtiņš Brūveris, Raimonds Celms, Uldis Dumpis, Aija Dzērve, Gints Grāvelis, Juris Kalniņš, Mihails Karasikovs, Akvelīna Līvmane, Kaspars Pūce, Kristaps Rasims, Voldemārs Šoriņš. Komponists: Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 8.daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 7. lasījums

  13/12/2017 Duración: 53min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu  no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. Lasījums 19 daļās.. Piedalās: Anta Rugāte, Uldis Anže, Daiga Kažociņa, Jānis Kirmuška, Akvelīna Līvmane. Komponists Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 7. daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 6. lasījums

  12/12/2017 Duración: 53min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu  no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. No 5. decembra  lasījums 19 daļās. Piedalās: Anta Rugāte, Zane Aļļēna, Uldis Anže, Raimonds Celms, Gints Grāvelis, Daiga Kažociņa, Jānis Kirmuška, Akvelīna Līvmane, Kristaps Rasims, Artis Robežnieks. Komponists: Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs. 6. daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 5. lasījums

  09/12/2017 Duración: 54min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu  no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. No 5. decembra  lasījums 19 daļās. Piedalās: Anta Rugāte, Uldis Anže, Aija Dzērve, Ernests Egliens, Juris Kalniņš, Katrīne Pasternaka, Kaspars Pūce, Voldemārs Šoriņš. Komponists Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 5. daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 4. lasījums

  08/12/2017 Duración: 51min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu  no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. No 5. decembra  lasījums 19 daļās. Piedalās: Anta Rugāte, Mārtiņš Brūveris, Raimonds Celms, Ernests Egliens, Gints Grāvelis, Pēteris Liepiņš, Frīda Moroza, Katrīne Pasternaka, Lidija Pupure, Kristaps Rasims, Voldemārs Šoriņš. Komponists Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 4. daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 3. lasījums

  07/12/2017 Duración: 54min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu  no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. Lasījums 19 daļās. Piedalās: Anta Rugāte, Indra Burkovska, Ernests Egliens, Katrīne Pasternaka, Lidija Pupure, Kaspars Pūce, Voldemārs Šoriņš. Komponists Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 3. daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 2. lasījums

  06/12/2017 Duración: 54min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu  no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. No 5. decembra  lasījums 19 daļās. Piedalās: Anta Rugāte, Juris Kalniņš, Inga Misāne, Katrīne Pasternaka, Lidija Pupure, Kaspars Pūce, Voldemārs Šoriņš. Komponists Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 2. daļa.

 • Inga Ābele "Klūgu mūks". 1. lasījums

  05/12/2017 Duración: 54min

  Inga Ābele. Romāna Klūgu mūks radiolasījums. Ingas Ābeles romāns "Klūgu mūks" ir emocionāli piesātināts, vēstures dzīlēs balstīts un valodā krāšņs darbs par Latgali, tās atdzimšanas ceļu  no Vitebskas guberņas līdz Latvijas brīvvalsts sastāvdaļai.  Prototips - katoļu priesteris, ievērojamais valstsvīrs, kultūras un sabiedriskais darbinieks, pirmais Latgales latviešu baznīckungs Francis Trasuns. Sirds un saprāta ceļi,  lepnums un spīts, grēks un piedošana – visa cilvēcisko izjūtu gamma baudāma arī  vērienīgajā lasījumā, kurš vasarā jau izskanēja Latgales radio un kuru veidojuši Anta Rugāte un režisors Juris Kalninš kopā ar plašu aktieru ansambli. No 5. decembra  lasījums 19 daļās. Piedalās: Anta Rugāte, Mārtiņš Brūveris, Uldis Dumpis, Juris Kalniņš, Jānis Kirmuška, Inga Misāne, Zigurds Neimanis. Komponists Juris Vaivods, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, režisors Juris Kalniņš. 1. daļa.