Müürilehe Podcast

Informações:

Sinopsis

Kõigest, mis laias maailmas või kohalikul väljal parajasti teemaks.

Episodios

 • Ärevad nädalad kultuuriväljal

  03/04/2020

  Ärajätmised, edasilükkamised, ajutised sulgemised ja sundpuhkused – kultuurikatkestuse kannatajaiks ei ole vaid suured teatrimajad jt institutsionaalsed kultuuriasutused, vaid ennekõike omaalgatuslikud tegijad ning vabakutselised – kunstnikud, muusikud, literaadid, produktsioonitiimid, koomikud…

 • #5 podcastis on õhus armastust ja kirge

  07/03/2018

  Märtsis on õhus armastust ja nii arutleme luuletaja Kaur Riismaaga romantika ja suurte tundepuhangute üle. Külas on ka erootikabutiigi Eros müüja Eliis Vaiksaar, kellega on teemaks seksuaalsus. Samuti teeme Tõnis Jürgensiga juttu Oscarite galal võidutsenud filmidest.

 • #4 Podcast keskendub söömisele ja pidutsemisele

  28/02/2018

  Neljandas Müürilehe podcastis on külas maitsed.ee toimetaja ja mitmete kokaraamatute autor Martin Hanson, kellega räägime eesti toidust ja söömistavadest. Müürilehe elustiili- ja muusikatoimetaja Mariliis Mõttusega arutame kohaliku pidutsemiskultuuri üle.

 • #3 Müürilehe podcastis vaatleme haridussüsteemi ja fitness-vaimustust

  07/02/2018

  Kolmandas taskuhäälingus on külas Madli Maruste, kellega on teemaks haridusasutuste muutumine ärikorporatsioonideks. Saate teine külaline on Postimehe ajakirjanik Marian Võsumets, kellega tuleb juttu kehakultusest ja fitness-vaimustusest. Põgusa ülevaate teeme ka uutest filmidest kinolevis.

 • #2 Müürilehe podcastis võtame aja maha

  24/01/2018

  Müürilehe teises podcastis räägime peatoimetaja Helen Tammemäega keskkonnaprobleemidest ning aja mahavõtmisest. Samuti on külas Sirbi filmitoimetaja ja DocPointi korraldaja Tristan Priimägi, kellega festivalil linastuvatest filmidest just juttu tulebki. Saatejuht on Aurelia Aasa.

 • Eetrisse jõudis Müürilehe esimene podcast

  10/01/2018

  Müürilehe esimene podcast kulgeb värske lehenumbriga samal lainel, viies kirjanik Jan Kausiga jutu aegluse radadele. Saate teises pooles heidame filmientusiasti Tõnis Jürgensiga pilgu möödunud kinoaastale. Saatejuht on Aurelia Aasa.