Nkamie 90

Informações:

Sinopsis

Pirms 10 gadiem Latvij notika eseju konkurss "Nkamie 90". Vairki simti skolnu Latvijas Instittam nostja savas prdomas par to, kda bs Latvija pc 10 gadiem 2018. gad. Izraudzjs devidesmit esejas un to autori sving paskum Nacionlaj tetr simboliski proklamja Latviju no jauna.Viens no viiem bija ar tagadjais Latvijas Radio  urnlists Ija Kozins. Vi ir atradis vairkus cilvkus, kuri toreiz domja par nkotnes Latviju un ir uzzinjis, kdi vii ir tagad.

Episodios

 • "Nākamie 90" Piektais stāsts: Kārlis Ruks

  21/05/2018 Duración: 04min

  Šodien skanēs pēdējais stāsts par to, kas noticis ar cilvēkiem, kuri pirms 10 gadiem rakstīja, par to, kāda būs Latvija 2018. gadā. "Nākamie 90" toreiz satikās svinīgā pasākumā Nacionālajā teātrī un simboliski proklamēja Latviju no jauna. Latvijas Radio 4 žurnālists Iļja Kozins tolaik mācījās vidusskolā un bija viens no viņiem. Viņš ir atradis vairākus "Nākamos 90" un uzzinājis, kas viņiem ir svarīgi šodien. Pēdējā stāsta galvenais varonis ir Kārlis Ruks, zemnieks, kurš jau 9. kasē zināja, ka viņa dzīve būs tieši tāda, kāda ir tagad.

 • "Nākamie 90" Ceturtais stāsts: Viktorija Matjuka

  21/05/2018 Duración: 04min

  Pirms 10 gadiem vairāki simti jaunu cilvēku konkursam "Nākamie 90" sūtīja savas pārdomas par to, kāda būs Latvija pēc 10 gadiem – 2018. gadā. Deviņdesmit eseju autori satikās svinīgā pasākumā Nacionālajā teātrī un simboliski proklamēja Latviju no jauna. Tagadējais Latvijas Radio 4 žurnālists Iļja Kozins toreiz mācījās vidusskolā un bija viens no viņiem. Viņš ir atradis vairākus "Nākamos 90" un uzzinājis, kādi viņi ir tagad. Šodienas stāsts ir par Viktoriju Matjuku. Viņa pabeidza vidusskolu un nolēma pilnīgi mainīt savu dzīvi.

 • "Nākamie 90" Trešais stāsts: Rolands Hartmans

  21/05/2018 Duración: 04min

  Pirms 10 gadiem vairāki simti jaunu cilvēku konkursam "Nākamie 90" nosūtīja savas pārdomas par to, kāda būs Latvija pēc 10 gadiem – 2018. gadā. Deviņdesmit eseju autori satikās svinīgā pasākumā Nacionālajā teātrī un simboliski proklamēja Latviju no jauna. Latvijas Radio 4 žurnālists Iļja Kozins tolaik mācījās vidusskolā un bija viens no viņiem. Viņš ir atradis vairākus cilvēkus, kuri toreiz domāja par nākotnes Latviju, un uzzinājis, kas ar viņiem noticis. Šodienas stāsta galvenais varonis ir Rolands Hartmans no Jēkabpils, viņam tolaik bija 9 gadi. Tagad viņš plāno studēt arhitektūru un joprojām glezno.

 • "Nākamie 90" Otrais stāsts: Mārtiņš Otikovs

  21/05/2018 Duración: 04min

  Pirms 10 gadiem vairāki simti jaunu cilvēku konkursam "Nākamie 90" nosūtīja savas pārdomas par to, kāda būs Latvija pēc 10 gadiem – 2018. gadā. Izraudzījās deviņdesmit esejas un to autori svinīgā pasākumā Nacionālajā teātrī simboliski proklamēja Latviju no jauna. Viens no viņiem bija arī tagadējais Latvijas Radio 4 žurnālists Iļja Kozins. Viņš ir atradis vairākus cilvēkus, kuri toreiz domāja par nākotnes Latviju un ir uzzinājis, kādi viņi ir tagad. Šodienas stāsta galvenais varonis ir Mārtiņš Otikovs, viņš Latvijā bija tikai pāris dienas, jo tagad dzīvo un studē Izraēlā.

 • Nākamie 90. Pirmais stāsts: Ilva Kļaviņa

  21/05/2018 Duración: 05min

  Pirms 10 gadiem Latvijā notika eseju konkurss "Nākamie 90". Vairāki simti skolēnu Latvijas Institūtam nosūtīja savas pārdomas par to, kāda būs Latvija pēc 10 gadiem 2018. gadā. Izraudzījās deviņdesmit esejas un to autori svinīgā pasākumā Nacionālajā teātrī simboliski proklamēja Latviju no jauna. Viens no viņiem bija arī tagadējais Latvijas Radio 4 žurnālists Iļja Kozins. Viņš ir atradis vairākus cilvēkus, kuri toreiz domāja par nākotnes Latviju un ir uzzinājis, kādi viņi ir tagad. Pirmā stāsta galvenā varone ir Ilva Kļaviņa. Viņa paguvusi pabeigt studijas, pamest darbu galvaspilsētas bankā un atgriezties Alūksnē, sava toreizējā naivuma meklējumos.