Motivaator: Juhtide Ja Meeskondade Arendamine

Informações:

Sinopsis

Juhtimiskoolitused ja meeskonnakoolitused töötajate pühendumuse suurendamiseks

Episodios

 • TJ Lühikoolitus osa #10 Inimestele lähemale jõudmine

  28/03/2018 Duración: 10min

  On juhtunud, et meeskonnakoolitustel on töötajad tulnud minu juurde jutuga, et tunnevad ennast oma meeskonnas nähtamatuna. Nad tunnevad justkui, et nende juht hoolib küll sellest, mitu “detaili nad minutis kokku panevad”, kuid ei huvitu nendest kui inimestest. Teda ei huvita nende minevik, nende eraelu, nende hobid – mis inimesed nad tegelikud on ning seetõttu ei […] The post TJ Lühikoolitus osa #10 Inimestele lähemale jõudmine appeared first on Meeskonnakoolitused, motivatsioonikoolitused ja juhtimiskoolitused.

 • TJ Lühikoolitus osa #9 Kuidas analüüsida oma meeskonnaliikmeid?

  26/03/2018 Duración: 07min

  Tänases osas räägime me nendest inimestest, kellest Su meeskond koosneb ehk kuidas analüüsida oma meeskonnaliikmeid individuaalsel tasandil? Kuna korra aastas toimuv suhteliselt formaalne arenguvestlus juhi ja meeskonnaliikme suhet kuidagi ei lähenda, tuleks oma töötajatega individuaalselt kokku saada teatud regulaarsusega ja anda neile tagasisidet kolmes aspektis: 1) Millega Sa oled tema puhul väga rahul? (tunnustamine) 2) […] The post TJ Lühikoolitus osa #9 Kuidas analüüsida oma meeskonnaliikmeid? appeared first on Meeskonnakoolitused, motivatsioonikoolitused ja juhtimiskoolitused.

 • TJ Lühikoolitus osa #8 Meeskonna analüütika

  23/03/2018 Duración: 07min

  Meeskonna analüütika tähendab seda, et Sa juhina tahad päriselt teada, kus te täpsemalt oma meeskonnaga tänasel päeval olete. See vajab konkreetset kaardistamist, mis on meeskonnas tänasel päeval hästi ja mis on pigem halvasti. Analüütika läbiviimisel on kaks lähenemist – anonüümne küsitlus kui ka sisekultuuri koosolek. Anonüümne küsitlus hõlmab endas küsimusi kolme erineva valdkonna kohta (töö, meeskond […] The post TJ Lühikoolitus osa #8 Meeskonna analüütika appeared first on Meeskonnakoolitused, motivatsioonikoolitused ja juhtimiskoolitused.

 • TJ Lühikoolitus osa #7 Juhtimise põlvkonnad

  21/03/2018 Duración: 06min

  Tänapäeval töömaastikul on esindatud kolme põlvkonna juhid: Esimese põlvkonna juhid, kes on nn pimedad juhid ehk sõna otseses mõttes bossid, kes kontrollivad ja käsevad oma töötajaid. Teise põlvkonna juhid on reaktiivsed juhid, kes on küll teoorias mõistnud, et töötajad on nende suurim vara, kuid seda praktikas kuidagi oma töötajatele ei väljenda. Teise põlvkonna juhid on […] The post TJ Lühikoolitus osa #7 Juhtimise põlvkonnad appeared first on Meeskonnakoolitused, motivatsioonikoolitused ja juhtimiskoolitused.

 • TJ Lühikoolitus osa #6 Mis on ja mis ei ole inimeste juhtimine?

  19/03/2018 Duración: 06min

  Paljud meist arvavad, et juhtimine tähendab eesmärkide saavutamist inimeste kaudu. Probleem on aga selles, et sellise definitsiooni alusel tegeleb juht päevast päeva justnimelt eesmärkide saavutamisega ehk töö, ülesanded, kontrollimine, kliendid, äri, numbrid, tähtajad, plaanid jne. Ehk kui juhi tähelepanu on pidevalt välistel asjadel, ei tunne tema töötajad, et nende sisemised motivaatorid (vt eelmist videot) on […] The post TJ Lühikoolitus osa #6 Mis on ja mis ei ole inimeste juhtimine? appeared first on Meeskonnakoolitused, motivatsioonikoolitused ja juhtimiskoolitused.

 • TJ Lühikoolitus osa #5 Sisemine ja väline motivatsioon

  16/03/2018 Duración: 06min

  Enamik juhte toetub oma töös ja inimeste motiveerimises välisele motivatsioonile ehk nad siiralt usuvad, et töötajad pingutavad vaid sel juhul kui nad saavad sellest enda jaoks midagi väärtuslikku ehk töötajaid huvitab enamasti vaid palk, mitte nende töökeskkond, nende kolleegid, nende juht ega ka töö. Sisemine motivatsioon omalt poolt tähendab aga seda, et vähemalt osa töötaja […] The post TJ Lühikoolitus osa #5 Sisemine ja väline motivatsioon appeared first on Meeskonnakoolitused, motivatsioonikoolitused ja juhtimiskoolitused.

 • TJ lühikoolitus osa #4 Motivatsiooni 3 allikat

  14/03/2018 Duración: 05min

  Kas motivatsioonikoolituse tellimine alamotiveeritud töötajatele tõesti lahendab olukorra? Minu meelest ei lahenda. Olukorra lahendamiseks on vaja vaadata sügavamale ja keskenduda motivatsiooni kolmele allikale: 1) Rahaline motivatsioon, mis ilmselgelt ei kompenseeri töötajate tundeid, et neid ei võeta kuulda, neid ei tunnustata ning nendest kui inimestest ei hoolita 2) Mitterahaline motivatsioon ehk kogu selline käitumine, mille peale […] The post TJ lühikoolitus osa #4 Motivatsiooni 3 allikat appeared first on Meeskonnakoolitused, motivatsioonikoolitused ja juhtimiskoolitused.

 • TASUTA lühikoolitus #3 Madala pühendumuse tegelikud põhjused

  12/03/2018 Duración: 05min

  2016. aastal väitis ainult 8% Eesti töötajatest, et nende arvates on neil SUUREPÄRANE töö. Suurepärane töö tähendab töötajate jaoks kolme tingimuse täitmist: 1) Töötaja tunneb, et see töö sobib talle ning ta tunneb ennast oma töökohal hästi 2) Töötaja teab täpselt, mida temalt töö juures oodatakse ehk tal puudub ebamäärasus ning segadus oma tööülesannete suhtes […] The post TASUTA lühikoolitus #3 Madala pühendumuse tegelikud põhjused appeared first on Meeskonnakoolitused, motivatsioonikoolitused ja juhtimiskoolitused.

 • TJ lühikoolitus osa #2 Töörõõm või tööpiin

  09/03/2018 Duración: 04min

  Kuna me käime umbes 40 aastat oma elust ja 75% oma ärkveloleku ajast tööl, on oluline endale ausalt tunnistada, kas mäletame seda aega pigem töörõõmu või tööpiinana. Sama kehtib ka meie meeskonna ja töötajate puhul – kuidas nemad tööl käimist tegelikult tajuvad? Teadvustades juhina oma töötajate päris tundeid, on selles küsimuses peidus vägagi oluline tõdemus […] The post TJ lühikoolitus osa #2 Töörõõm või tööpiin appeared first on Meeskonnakoolitused, motivatsioonikoolitused ja juhtimiskoolitused.

 • Tunnustava Juhtimise LÜHIKURSUS #1

  06/03/2018 Duración: 07min

  Tunnustava juhtimise lühikursus on 10-osaline videokoolitus suunatud kõikidele juhtidele, kes ei saa “Tunnustav juhtimine” avalikule klassikoolitusele tulla, kui ka nendele juhtidele, kes tahavad täpsemalt mõista, mis teemasid me koolitusel käsitleme ning mis viisidel oma töötajaid tööprotsessi paremini ja edukamalt kaasata. Mõnusat kuulamist!  UUDIS! Kuula taskuhäälingut (video vaatamise asemel): iTunes (iPhone) I Player FM (Android) *** The post Tunnustava Juhtimise LÜHIKURSUS #1 appeared first on Meeskonnakoolitused, motivatsioonikoolitused ja juhtimiskoolitused.