Tok Gra Legia

Informações:

Sinopsis

Cotygodniowy cykl "TOK gra Legia" w radiu TOK FM

Episodios

 • TOK GRA LEGIA: PREZES LEŚNODORSKI O TRENERZE HASIM I TRANSFERACH

  TOK GRA LEGIA: PREZES LEŚNODORSKI O TRENERZE HASIM I TRANSFERACH

  03/08/2016 Duración: 45min

  W najnowszym odcinku audycji „TOK gra Legia” prezes Bogusław Leśnodorski rozmawia z Przemysławem Iwańczykiem m.in. o trenerze Besniku Hasim, koleżeńskich relacjach z prezesami innych klubów z LOTTO Ekstraklasy, a także o transferach do Klubu – tych, które już udało się zrealizować oraz innych planowanych wzmocnieniach składu.

 • TOK GRA LEGIA: LEŚNODORSKI I ŻEWŁAKOW O PRZYSZŁOŚCI LEGII

  TOK GRA LEGIA: LEŚNODORSKI I ŻEWŁAKOW O PRZYSZŁOŚCI LEGII

  03/06/2016 Duración: 27min

  W nowym odcinku audycji „Tok Gra Legia”, Michał Żewłakow i Bogusław Leśnodorski rozmawiają z Przemysławem Iwańczykiem o aktualnej sytuacji w klubie i najbliższych planach wobec drużyny. Nie zabraknie chociażby tematu zmiany szkoleniowca. Zapraszamy do słuchania.

 • TOK GRA LEGIA: LEŚNODORSKI, ŻEWŁAKOW I EBEBENGE O TRANSFERACH

  TOK GRA LEGIA: LEŚNODORSKI, ŻEWŁAKOW I EBEBENGE O TRANSFERACH

  24/05/2016 Duración: 31min

  W nowym odcinku audycji ”TOK gra Legia” Bogusław Leśnodorski, Michał Żewłakow i Dominik Ebebenge zdradzają nazwiska dwóch zawodników, którzy latem trafią do Legii.

 • TOK GRA LEGIA: MISTRZOSTWO I TRANSFERY

  TOK GRA LEGIA: MISTRZOSTWO I TRANSFERY

  18/05/2016 Duración: 25min

  W kolejnej audycji Przemysława Iwańczyka z cyklu Tok gra Legia, prezes Bogusław Leśnodorski wraca do tematu zdobytego w niedzielę przez legionistów tytułu mistrzowskiego. Pojawia się też dyskusja o letnim okienku transferowym – jest szansa, że zespół z Łazienkowskiej wzmocni kilku piłkarzy.

 • TOK GRA LEGIA: NIE JESTEŚMY NA BOISKU SAMI

  TOK GRA LEGIA: NIE JESTEŚMY NA BOISKU SAMI

  06/05/2016 Duración: 14min

  W nowym odcinku TOK gra Legia, audycji Przemysława Iwańczyka, prezes Bogusław Leśnodorski ocenia finał Pucharu Polski, mówi o skuteczności Atletico, bezpieczeństwie na trybunach, sile obrony Legii i twardych warunkach jej stawianych. A to tylko część tematów….

 • TOK GRA LEGIA: ADRENALINA W KOŃCÓWCE SEZONU

  TOK GRA LEGIA: ADRENALINA W KOŃCÓWCE SEZONU

  26/04/2016 Duración: 18min

  Prezes Bogusław Leśnodorski rozpoczął sezon motocyklowy, ale czy piłkarze Legii mogli by podejmować takie ryzyko? To tylko wprowadzenie w audycję TOK gra Legia prowadzoną przez red. Przemysława Iwańczyka. Głównie jednak rozmowa dotyczy sytuacji Legii w Ekstraklasie w ostatnich meczach sezonu.

 • Tok Gra Legia: Bogusław Leśnodorski

  Tok Gra Legia: Bogusław Leśnodorski

  08/04/2016 Duración: 20min

  Gościem nowego odcinka programu TOK Gra Legia jest Prezes Zarządu Legii – Bogusław Leśnodorski. Razem z prowadzącym – Przemysławem Iwańczykiem – rozmawiają o meczach z Lechią, Zawiszą oraz najbliższych planach Klubu.

 • TOK GRA LEGIA: UMOWA Z MIASTEM I REPREZENTANCI

  TOK GRA LEGIA: UMOWA Z MIASTEM I REPREZENTANCI

  25/03/2016 Duración: 10min

  W nowym odcinku ”TOK gra Legia” prezes Bogusław Leśnodorski opowiada o umowie z Miastem Stołecznym Warszawa podpisanej w czwartek, planach budowy kompleksu boisk przy Czerniakowskiej i występie legionistów w spotkaniu reprezentacji Polski z Serbią.

 • TOK gra Legia: echa po Lechu

  TOK gra Legia: echa po Lechu

  21/03/2016 Duración: 12min

  Tym razem w cyklu Przemysława Iwańczyka „TOK gra Legia” usłyszymy Bogusława Leśnodorskiego i osoby decydujące o zawodnikach, których widzimy w szeregu „wojskowych” – Michała Żewłakowa i Dominika Ebebenge. Na wokandzie mecz z Lechem oraz widniejące na horyzoncie mistrzostwo Ekstraklasy.

 • TOK GRA LEGIA (ODC.26): GOŚCINNIE ANNA MIODUSKA

  TOK GRA LEGIA (ODC.26): GOŚCINNIE ANNA MIODUSKA

  14/03/2016 Duración: 26min

  Gościem prowadzonego przez Przemysława Iwańczyka i Bogusława Leśnodorskiego cyklu ”TOK gra Legia” jest Anna Mioduska, prezes Fundacji Legii. Wśród poruszanych tematów jest m.in. obecna forma Igora Lewczuka i jego zaangażowanie w fundacyjną działalność oraz internetowa aktywność ”Rzeźnika”. Ale też dorobek Kazimierza Deyny i Lucjana Brychczego.