Eesti Sotsiaalmeedia Podcast

Informações:

Sinopsis

Podcast by 7 Blaze

Episodios

 • [#50] Mis on elus kõige tähtsam? - Jaan Kruusma ja Ailar Väärtmaa

  [#50] Mis on elus kõige tähtsam? - Jaan Kruusma ja Ailar Väärtmaa

  04/03/2020 Duración: 01h09min

  Juhhuuu! Poolsada saadet on purgis ja teekond on olnud super! 50 juubeli puhul teeme kiire tagasivaate ja meenutame, kuidas kõik sai alguse ning mis ja kui palju on viimaste aastatega muutunud. Otsime vastuseid küsimustele nagu: mis on meid teinud selliseks nagu oleme täna? kas unistada või mitte? kui palju teha tööd? kuidas olla päriselt kohal? Kõik saates mainitud viited, soovitused ja muud vajalikud lingid leiad 7Blaze blogist: https://7blaze.com/podcast-50-mis-on-elus-koige-tahtsam/ Põnevat kuulamist!

 • [#49] Strateegiline internetiturundus - Katrin Vilimaa-Otsing ja Kaspar Aren

  [#49] Strateegiline internetiturundus - Katrin Vilimaa-Otsing ja Kaspar Aren

  30/12/2019 Duración: 01h18min

  Mis on strateegiline internetiturundus? Millised on kolm esimest sammu turundusstrateegia koostamisel? Mis on 70/20/10 reegel? Millal on õige aeg Facebooki reklaam kinni keerata? Mida mõõta, kuidas mõõta ja millega mõõta? Turundusalaseid küsimusi on veel kuhjaga ja neile annavad tänases saates vastused koolitaja ja turundusspetsialist Katrin Vilimaa-Otsing ning müügilahtrite ja turundusstrateegia spetsialist Kaspar Aren. Kõik saates mainitud viited, soovitused ja muud vajalikud lingid leiad 7Blaze blogist: https://7blaze.com/podcast-49-strateegiline-internetiturundus Head kuulamist!

 • [#48] Isikubränding Juhtidele - Peep Vain Ja Olesija Saue

  [#48] Isikubränding Juhtidele - Peep Vain Ja Olesija Saue

  07/12/2019 Duración: 01h23min

  Tänases saates defineerime isukubrändi, arutame isikubrändi vajalikkusest, selle loomisest ja räägime ka muudel põnevatel teemadel. Saatekülalisteks on enesearengu maaletooja, edumaniakk #1 ning sõna ja helikunstnik Peep vain ja ettevõtja, koolitaja ja strateeg Olesija Saue. Vastatud saavad muuhulgas küsimused: - kelle, mille jaoks on vaja isikubrändi? - mis on kolm küsimust, läbi mille luua isikubränd? - kuidas mõjutada seda, mida räägivad inimesed siis, kui oled ruumist lahkunud? - mis on edu saladus? - kas sinu kalender peegeldab sinu elu top 5 asju? - ja paljud teised isikubrändi ning turundust puudutavad küsimused. Kõik saates mainitud viited, soovitused ja muud vajalikud lingid leiad 7Blaze blogist: https://7blaze.com/podcast-48-isikubranding-juhtidele/ Põnevat kuulamist!

 • [#47] Kuidas on lood teisel pool? - Jana Gashkova ja Erki Veiko

  [#47] Kuidas on lood teisel pool? - Jana Gashkova ja Erki Veiko

  09/10/2019 Duración: 01h11min

  Saatekülasteks on seekord turundusagentuuri Paprika juht Jana Goshkova ja Errier butiigi asutaja ning juht Erki Veiko. Räägime meestest ja venekeelsest sihtgrupist ja paljust muust. Vastuse saavad küsimused: - kuidas hoida mehi endast huvitatuna? - mis on oluline turundades venekeelsele sihtgrupile? - kas Eestis on demograafiline kriis? ja veel mitmed põnevad küsimused. Kõik saates mainitud viited, soovitused ja muud vajalikud lingid leiad 7Blaze blogist: https://7blaze.com/podcast-47-kuidas-on-lood-teisel-pool Põnevat kuulamist!

 • [#46] Internetiturunduse Meistriklass - Priit Kallas Ja Timo Porval

  [#46] Internetiturunduse Meistriklass - Priit Kallas Ja Timo Porval

  01/08/2019 Duración: 01h36min

  Kokku üle 30 aasta digiturunduse tarkusi ja praktikat ja sadu joostud kilomeetreid. Tere tulemast saatekülalised Dreamgrow asutaja Priit Kallas ja Lavii asutaja Timo Porval. Selles kasulikest nõuannetest pungil podcastis leiavad muuhulgas vastused järgmised küsimused: Mis on Internetiturundus? Kus on Instagramis raha? Kas Palja Porgandi blogist tuleb Sulle trafficut? Mis on Next Big Thing? Kõik saates mainitud viited, soovitused ja muud vajalikud lingid leiad 7Blaze blogist: https://7blaze.com/podcast-46-internetiturunduse-meistriklass/ Põnevat vaatamist ja kuulamist!

 • [#45] Mida Juku ei õpi, seda pole Juhanil teada vaja - Tallinna Majanduskool

  [#45] Mida Juku ei õpi, seda pole Juhanil teada vaja - Tallinna Majanduskool

  20/05/2019 Duración: 01h03min

  Kumb tuli enne, kas muna või kana? Mis puuvili oleks sotsiaalmeedia? Miks minna kooli sotsiaalmeediat õppima? Mis on sotsiaalmeedia pahupool? Ja paljud muud põnevad küsimused saavad vastuse tänases episoodis, kus saatekülalisteks sotsiaalmeedia spetsialisti eriala tudengid Tallinna Majanduskoolist. Kõik saates mainitud viited, soovitused ja muud vajalikud lingid leiad blogist https://7blaze.com/podcast-45-tallinna-majanduskool/ Põnevat vaatamist ja kuulamist!

 • Ring Podcast #9 - Jaan Kruusma

  Ring Podcast #9 - Jaan Kruusma

  06/04/2019 Duración: 01h51min

  Jaan käis külas Ring Podcastis, mida juhtis Rico Veskivälji, ja andis intervjuu sotsiaalmeedia turunduse teemadel. Saate märkmed Jaani taust ja sotsiaalmeedia areng [2:30] Sotsiaalmeedia olemus, lugude rääkimine [5:30] Sotsiaalmeedia haare [7:40] Emotsioonide jagamine [10:35] Sotsiaalmeedia kolm kasutajatüüpi [14:20] Eesti sisuloojad [21:00] Sotsiaalmeedia põhiväärtused [25:30] Sotsiaalmeedia positiivsed küljed [33:35] Facebook ja ettevõtted [36:45] 7Blaze -kuidas luua sisu ettevõttele [41:30] Sotsiaalmeedia negatiivsed küljed [46:54] Teadlik sotsiaalmeedia kasutamine [50:30] Teadusuuringud sotsiaalmeedia mõjudest [54:45] Sotsiaalmeedia mõju noortele [1:05:30] Prantsusmaa seadusloome [1:08:00] Noorte sotsiaalmeedia harjumused [1:12:30] Snapchat’i olemus [1:14:50] Youtube platvorm ja Eesti Youtuberid [1:24:15] Linkedin platvorm [1:27:30] Uued potentsiaalsed platvormid [1:30:30] Jaani lemmik podcast’id ja audiobook’id [1:32:50] Kuulamise treenimine [1:37:00] Eesti taskuhäälingud [1:39:

 • [#44] Reaalsuse kujundamine - Roland Tokko ja Tarvo Tobbi

  [#44] Reaalsuse kujundamine - Roland Tokko ja Tarvo Tobbi

  25/02/2019 Duración: 01h31min

  Mis on elu mõte? Kes Sa oled? Kas raha teeb õnnelikuks? Milliseid hirme tasub ja milliseid ei tasu ületada? Millal jätta ülikool pooleli? Kuidas leida oma "flow"? Ja paljud muud põnevad küsimused ja mõtted. Saatekülalisteks Eduakadeemia asutaja ja autor Roland Tokko ning autor, coach ja koolitaja Tarvo Tobbi. Põnevat kuulamist!

 • [#43] Sisemine turundus ja areng - Mai-Liis Kivistik ja Sille Martma

  [#43] Sisemine turundus ja areng - Mai-Liis Kivistik ja Sille Martma

  15/01/2019 Duración: 01h13min

  Mis on voolav turundus? Mis hakkas juhtuma peale maailmalõppu? Kas ja miks elada tühja uudisvooga? Miks võiks lugeda 100+ raamatut? Ja paljud muud põrutavad kastist väljas küsimused ning mõttevälgatused on arutusel tänases saates, kus külalisteks Mai Maailm asutaja ja Sisemina kaasasutaja Mai-Liis kivistik ning Brena Eluviis asutaja ja Vaimukeha kaasasutaja Sille Martma.

 • [#42] Influencer Influenca - Aleks Koha Avery Schrader

  [#42] Influencer Influenca - Aleks Koha & Avery Schrader

  03/01/2019 Duración: 01h04min

  Instagram and influencer marketing is on the rise and smart marketers and business owners take advantage of it. Would you like to work with an influencer who's followers live near your business? What's the main key metric you should focus on when working with influencers? Celebrity influencer or micro influencers? And a whole lot more influencer marketing questions get answered in this episode by Aleks, founder of Promoty and Avery, founder of Modash. All the links and notes can be found here https://7blaze.com/podcast-42-influencer-influenca/ Tune in!

 • [41] Turunduse Alustamine, Kiired Ja Vihased - Holger Mets Rasmus Aarla

  [41] Turunduse Alustamine, Kiired Ja Vihased - Holger Mets & Rasmus Aarla

  11/11/2018 Duración: 01h09min

  Millal tasub joosta alasti ümber auto? Enne postitamist küsi WWJD! CVI - mis see on ja kas sinul on seda vaja? Kui sa ei tegele brändinguga, siis... Kuidas saada ennast tasuta pilti? Ja veel palju põnevat turundusest, disainist ja ettevõtlusest toovad sinuni täna kiirelt ja vihaselt Wink kaasasutaja Holger Mets ja book it up asutaja Rasmus Aarla. Kõik saates mainitud viited, soovitused ja muud vajalikud lingid leiad blogist https://7blaze.com/podcast-41-turunduse-kiired-ja-vihased/ Head vaatamist ja kuulamist!

 • [#40/2] Kas Instalife on uus elamise norm? - Jaan Parmask Magnus Heinmets

  [#40/2] Kas "Instalife" on uus elamise norm? - Jaan Parmask & Magnus Heinmets

  14/10/2018 Duración: 33min

  Kus on piir töö ja elu vahel? Kaua teha tasuta, enne kui saab õiglast pappi küsida? Kas saab trippida ja töötada üheagselt? Ja veel paljud huvitavad küsimused on vastatud kaugel Sri Lankal. Vastajateks on Jaan Parmask, kes on videograaf ja hobifotograaf ning Magnus Heinmets, kes on reisiv fotograaf.

 • [#40/1] Kas Instalife on uus elamise norm? - Jaan Parmask Magnus Heinmets

  [#40/1] Kas "Instalife" on uus elamise norm? - Jaan Parmask & Magnus Heinmets

  03/10/2018 Duración: 31min

  Kuidas saab 0€ eelarvega turundada? Kuidas saada endale Bentley? Miks Instagramis mõjutavad peamiselt naised? Ja veel paljud huvitavad küsimused on vastatud kaugel Sri Lankal. Vastajateks on Jaan Parmask, kes on videograaf ja hobifotograaf ning Magnus Heinmets, kes on reisiv fotograaf.

 • [39] Kuidas Turundada Kaugelt? - Sri Lankalt - Krõõt Laesson

  [39] Kuidas Turundada Kaugelt? - Sri Lankalt - Krõõt Laesson

  11/08/2018 Duración: 48min

  Kuidas käib turundamine surfijate paradiisis? Miks hakkasid vombatid surfima? Miks on vaja teha kükke? Miks üksi reisida? Ja veel paljud põnevad küsimused on vastatud kaugel Sri Lankal. Vastajaks on Krõõt Laesson, kes koos oma äripartneriga peab vinget hosteli ja on siiani turundanud väga edukalt ka ilma turundusplaanita. Põnevat kuulamist ja avastamist sulle! Saates mainitud viited leiad blogist siin https://7blaze.com/podcast-39-kuidas-turundada-kaugelt/

 • [#38] Kuidas müüa tooteid läbi sotsiaalmeedia? - Mihkel Männik

  [#38] Kuidas müüa tooteid läbi sotsiaalmeedia? - Mihkel Männik

  25/06/2018 Duración: 01h54s

  Kui suurt rolli mängib tänapäeval sotsiaalmeedia toodete müügis? Kas turundus või müük, kumb on tähtsam? Nendele ja veel paljudele põnevatele küsimustele annab täna vastused Mihkel Männik. Mihkel on selliste ettevõtete eestvedaja nagu Tallinn Craftory ehk Tallinna Nahatöökoda ja Peenjoogivabrik Nudist.

 • [#37/2] Kogukondlik turundamine ja investeerimine - Kristi Saare ja Marko Oolo

  [#37/2] Kogukondlik turundamine ja investeerimine - Kristi Saare ja Marko Oolo

  23/05/2018 Duración: 01h11min

  Jätkame Krist Saare ja Marko Oologa ning sukeldume sügavamale investeerimissaladustesse ja sotsiaalmeediasse.

 • [#37/1] Kogukondlik turundamine ja investeerimine - Kristi Saare ja Marko Oolo

  [#37/1] Kogukondlik turundamine ja investeerimine - Kristi Saare ja Marko Oolo

  08/05/2018 Duración: 49min

  Tööga rikkaks ei saa- oled ilmselt sellist väljendit isegi kuulnud. Mida siis teha? Kas investeerimine on kõigile jõukohane, miks investeerida ja kuidas seda kõike targasti teha? Sellest ja paljust muust põnevast meil täna juttu ongi. 37. saates on meil oma kogemusi ja tarkusi jagamas Naisinvestorite klubi eestvedaja, Investeerimisraadio tegija, finantsvabaduse grupi vedaja, blogi kirjutaja ja Tuleva kogukonnajuht Kristi Saare koos Marko Oologa, kes on kasutaja kogemuse tootejuht TransferWises ja tema enda sõnade järgi investeerimismaailma mõttes väikeinvestor, kuid minu silmis täitsa eeskujulik investor.

 • [#36/2] Automatica-personatica – Outfunnel ja Smaily

  [#36/2] Automatica-personatica – Outfunnel ja Smaily

  17/04/2018 Duración: 34min

  Sellest, kuidas muuta uudiskirja sõnumid personaalsemaks, reklaamid nutikamateks ning turundustegevused automaatsemaks räägivad Outfunneli asutaja Andrus Purde ning Smaily asutaja Erkki Markus. Selles saate pooles teeme juttu automatiseerimise töövahenditest, nende kasutuse vajalikkusest ning kuidas lisada turunduse automaattegevusele inimliku puudutust. Mainimata ei jää ka põrsas Pepa, kes on selle töö juures kriitliselt tähtis.

 • [#36/1] Automatica-personatica – Outfunnel ja Smaily

  [#36/1] Automatica-personatica – Outfunnel ja Smaily

  16/03/2018 Duración: 50min

  Sellest, kuidas muuta uudiskirja sõnumid personaalsemaks, reklaamid nutikamateks ning turundustegevused automaatsemaks räägivad Outfunneli asutaja Andrus Purde ning Smaily asutaja Erkki Markus. Saate esimeses pooles räägime mis see turunduse automatiseerimine õigupoolest on, kui palju tasub turundustegevusest automatiseerida ning mis juhtub siis kui sellega üle piiri minnakse.

 • [#35] Elukestev õpe – 7Blaze ja Socialfly

  [#35] Elukestev õpe – 7Blaze ja Socialfly

  23/01/2018 Duración: 50min

  Seekordses saates räägime me õpetajatega, kes koolitöid ei anna ning kes kahtesid ei jaga, aga kes sellegi poolest on igati hinnas. Sotsiaalmeedia turunduse gurud Taavi Tammpere ja Jaan Kruusma räägivad meile kuidas nemad õpetavad inimesi sotsiaalmeediat efektiivselt kasutama.

página 1 de 3