Chyba My - Podcast

Informações:

Sinopsis

Podcast o technologii i yciu wokó technologii. Cyfrowo i analogowo. Na styku. Bezstykowo. Prowadz Katarzyna Jasioek i Sebastian Górski.

Episodios

 • #16 - zamiast HELP, krzycz HALF-LIFE (gość: Andrzej Mazuruk)

  #16 - zamiast HELP, krzycz HALF-LIFE (gość: Andrzej Mazuruk)

  19/09/2016 Duración: 01h21min

  Nasz gość to Andrzej Mazuruk, redaktor serwisu SmartAge.pl, redaktor naczelny serwisu Horizon Gamer, człowiek - orkiestra od gamingowego PR-u w agencji Kool Things, a przede wszystkim od wielu lat zapalony gracz. I to właśnie gry oraz ich profesjonalna e-sportowa odsłona to temat tego odcinka. Oto lista tematów, jakie poruszamy: 1. Gry w ujęciu "wczoraj, dziś i jutro" 2. E-sport. "To jest prawdziwy sport?" 3. Jak to jest żyć w grania z gry (predyspozycje, treningi, zawody, nagrody) 4. Ciemna strona e-sportu (ustawiane mecze, doping, urazy)

 • #15 - Adapter mnie nie kręci

  #15 - Adapter mnie nie kręci

  08/07/2016 Duración: 01h06min

  Młodzi, ambitni, dynamiczni, odporni na stres, oporni na wiedzę - oto my. Wracamy z kolejnym odcinkiem, w którym nie brakuje zarówno wielkich, jak i małych spraw. Zapraszamy! 1. Polowanie na nasze telewizory (http://tnij.org/pq1huus) 2. Chińczycy będą podsłuchiwać kosmos i obcych (http://tnij.org/19nypoi) 3. Winyle na Spotify (http://tnij.org/tsc0f1d) 4. Wirtualny Czarnobyl (http://tnij.org/790nwv5) 5. Zamach w Google? (http://tnij.org/hxy3tjc) 6. Yanosik konkurentem BlaBlaCar (http://tnij.org/ptn5j42) 7. Bezpieczny smartfon - tylko Nexus i Samsung (http://tnij.org/lhlav3m) 8. Fanpage z dupy